Jeżeli jesteś trenerem i chciał(a)byś aby Twoja oferta była tutaj widoczna wypełnij odpowiednie pola na swoim profilu gracza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zapraszamy do rejestracji.

Przedstawienie swojej oferty na stronie challengera jest darmowe, ale w zamian za to prosimy o skromny dobrowolny datek w postaci zachęcania swoich uczniów i partnerów tenisowych do rejestracji i aktywnego udziału w naszym challengerze tenisowym ;).

Admin Nistrator Gdynia, pomorskie

Admin Nistrator

Szukasz nauczyciela tenisa? Bardzo gorąco polecamy trenera Marcina Juścińskiego, który sam jako były zawodnik przeszedł gruntowne szkolenie tenisowe, ale także jako doskonały obserwator, potrafi celnie korygować błędy i proponować inną technikę gry. Trener godny polecenia zarówno dla początkujących, jak i dla mocno zaawansowanych pragnących wygrywać z jeszcze lepszymi przeciwnikami. Pracuje na terenie Trójmiasta Telefon kontaktowy 794 995 882. Poleca wdzięczny uczeń - Krzysztof Sz.
Marcin Plopa Gdansk

Marcin Plopa

Trener i wlasciciel Klubu Don Balon. Profesjonalne szkolenie tenisowe na każdym poziomie zaawansowania. Cena za godzine 50zl.
jarekdejna Gdańsk

jarekdejna

Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6 www.dejnatenis.pl tel.514-360-154
Jacek Gdańsk

Jacek

Zapraszam na treningi tenisa na dowolnych kortach w Trójmieście. Oferuję naukę gry w tenisa od podstaw bądź doskonalenie nabytych umiejętności na każdym poziomie zaawansowania! Mam kontrakt trenerski z firmą Yonex więc zapraszam do zakupu sprzętu Yonex w konkurencyjnych cenach. Zajmuję się również naciąganiem rakiet! Zadzwoń i dowiedź się więcej... 509 799 288
Pawel Madajewski Breakpoint Gdańsk, pomorskie

Pawel Madajewski Breakpoint

Akademia tenisowa Breakpoint Obiekty na których pracuje Osowa Przyporze Sopot cena za godzine 70 PLN chcesz zagrać lub nauczyć sie grać w tenisa napisz