Wyzwanie: ADAM vs. jacek staszewski
W rankingu: Liga ACT - Trójmiasto - runda 2 - grupa B
Rzucone: 2014-02-18 08:49, zakończone: 2014-03-19 10:41

Status:
Status ostatnio modyfikowany przez jacek staszewski
Mecz zakończony zwycięstwem wyzywającego

Lokalizacja:
Data rozegrania meczu:

I set II set III set NTRP
wg. profilu na meczu
Wyzywający: ADAM 2.5 5
Wyzwany: jacek staszewski 4 4.5
  Komentarz dodany przez ADAM

  Dziękuję Jacek za te miłe słowa. Z wielką chęcią niedługo zaplanuję jakiś mecz z Tobą.

  Komentarz dodany przez jacek staszewski

  Dzięki za miły komentarz.
  Tez się spinałem i zatrzymywałem rękę.Może z racji braku doświadczeń w grze na punkty nie miałem takiego ciśnienia i oczekiwań.
  Gra z Tobą była dla mnie przyjemnością i doświadczeniem bo jak mówiłem nie mam okazji grac z lepszymi a jak wiadomo z lepszym gra się lepiej.
  Nie żebym odwdzięczał się za miłe słowa o mojej grze ale uczciwie muszę powiedzieć, że podobało mi się u Ciebie b. duże zaangażowanie i motywacja, ktorą musisz tylko wykorzystać in plus a odnoszę wrażenie,że troszkę Ciebie paraliżuje. Jak tylko to opanujesz to napewno serwis będzie bardziej regularny bo że może być atomowy to trzeba przyznać. Tez odnoszę wrażenie,że zagrałeś poniżej tego co normalnie prezentujesz. Pewnie jak byś zagrał tak jak ze swoim partnerem – bardziej na luzie – to nie zdobył bym 7 gemów.
  Mam nadzieję,że jeszcze pogramy. Nieraz bywam w soboty-niedziele w Pruszczu Jak będziesz miał wolny kort i brak partnera do gry- to ja zawsze jak tylko czas pozwoli.
  Pozdrawiam

  Komentarz dodany przez ADAM

  1. Bardzo dobra atmosfera na meczu. W sytuacjach wątpliwych łątwo dochodziiśmy do porozumienia.
  2. Przecwnik (Jacek) ma wysoko potencjał. Ma doświadczenie. Wystarczy 2-3 m-ce gry turniejowej by osiągać oczekiwane wyniki. Gratuluję Jacek opanowania. Na bardzo wysokim poziomie beckhand slice.
  3. U mnie: gra nerwowa, szarpana, nie profesjonalna, mieszanie asów serwisowych z podwójnymi błędami; niepotrzebne napięcie. Za karę powinienem ten pojedynek przegrać :) .
  4. Kort: oceniam nie za wysoko, raczej przeciętnie; nierówna nawierzchnia, średnie oświetlenie, siatka bez podpórek. Nie dorównuje kortom w Pruszczu.

Skomentuj