Challenger Tenisowy to propozycja rywalizacji zarówno dla tych, którzy poznali tajniki tenisa, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją tenisową przygodę.

Często problemem bywa brak chętnych do gry, duża różnica umiejętności lub brak możliwości rywalizacji z graczami preferującymi inną taktykę lub styl gry.

Dlatego proponujemy Państwu udział w naszym Challengerze Tenisowym. Umożliwia on dowolny wybór miejsca i czasu gry, a przez to, rywalizację z różnymi graczami, zapewniając jednocześnie emocje związane z prowadzonym rankingiem zawodników.

Ponadto klasyfikacja umiejętności tenisowych NTRP (patrz zakładka “Klasyfikacja NTRP”) umożliwia wybór przeciwnika o umiejętnościach zbliżonych do swoich. Radość gry i zwycięstwo z graczem o podobnych umiejętnościach to esencja każdej rywalizacji.

Przed rozpoczęciem rejestracji proszę dokładnie przeczytać regulamin, który jest jednocześnie przewodnikiem działania Challengera Tenisowego, a także zapoznać się z klasyfikacją NTRP, aby możliwie wiernie określić swój poziom umiejętności.

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej zabawie tenisowej.

ZALOGUJ SIĘ       a jeśli nie masz jeszcze konta to      ZAREJESTRUJ SIĘ

Pytania i odpowiedzi:

Poniżej lista typowych pytań i odpowiedzi, które mogą być dla Was pomocne. Jeśli Twojego pytania nie ma na tej liście i nie znajdujesz na nie odpowiedzi również w naszym regulaminie, to serdecznie zapraszamy do naszego formularza kontaktowego – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

1. Założyłem(-am) konto i co dalej ?

Po rejestracji zapraszamy na zakładkę listą rankingów, gdzie możecie Państwo przejrzeć aktualne rankingi i zapisać się do wybranych przez siebie.
Aby móc brać udział w rankingach należy na swoim profilu uzupełnić pola „płeć”, „miasto” i „ntrp”.

2. Jak zapisać się do rankingu ?

Po wejściu na stronę danego rankingu np. rankingu DEMO należy kliknąć przycisk „Zapisz mnie do tego rankingu” znajdujący się na dole strony.
Uwaga: ranking może być oznaczony jako PRYWATNY wówczas jedynie Moderator danego rankingu może Cię do niego dopisać.

3. Na liście rankingów nie ma mojego miasta, co zrobić aby się tam pojawiło ?

Potrzebę założenia nowego rankingu należy zgłaszać przez formularz na naszej stronie. Link do formularza znajduje się w zakładce Rankingi pod listą dostępnych rankingów.

4. Jestem trenerem tenisa – w jaki sposób mogę się ogłaszać na Challengerze ?

Trener może zaprezentować swoją ofertę, przez wypełnienie w swoim trenerzy.

5. Jak zostać moderatorem rankingu ?

Aby zostać moderatorem rankingu należy skontaktować się z administratorem challengera, najlepiej przez nasz formularz kontaktowy

6. Co oznacza się funkcja moderatora rankingu ?

Moderator rankingu ma możliwość:
– przyjmowania i rozpatrywania zażaleń i odwołań graczy, dotyczących konkretnych spotkań,
– zatwierdzenia i zmiany wyniku niezakończonego wyzwania w ramach swojego rankingu,
– zapraszania graczy do rankingu (a w przypadku rankingów prywatnych, bezpośredniego dodania gracza do rankingu),
– wykluczania graczy z rankingu,
– edycji opisu rankingu,
– zmiany typu rankingu na publiczny/prywatny
Do danego rankingu może być przypisany 1 moderator.

7. Jak zostać moderatorem kortu ?

Aby zostać moderatorem kortu należy skontaktować się z administratorem challengera, najlepiej przez nasz formularz kontaktowy

8. Co oznacza funkcja moderatora kortu ?

Moderator kortu może:
– zmieniać atrybuty kortu (opis, nazwę , adres, telefon itp.),
– edytować grafik dostępności kortu,

9. Czym różni się „zwykłe wyzwanie” i „super mecz” od „zapisu wyniku” ?

Zwykłe wyzwanie – Gracz może wyzwać aktywnego gracza znajdującego się w Rankingu o maksymalnie 3 miejsca powyżej jego pozycji (bez uwzględniania graczy nieaktywnych). W przypadku wygranej gracz wyzywający zajmuje miejsce przegranego, natomiast broniący spada o 1 pozycję w rankingu.

Super mecz – Dwa razy podczas sezonu można wyzwać gracza znajdującego się na dowolnym miejscu w Rankingu. W W wypadku przegranej wyzywający spada o 5 miejsc, a w przypadku zwycięstwa, zajmuje miejsce przegranego przesuwając go o jedno miejsce w dół.

Zapis wyniku – opcja dostępna dla graczy, którzy swój mecz rozegrali „zaocznie” tj. bez rzucenia formalnego wyzwania. Zapis wyniku jest możliwy tylko w ramach rozgrywania „zwykłego wyzwania” i obowiązują tu analogiczne zasady i ograniczenia.

10. Czy możliwe jest umieszczenie reklamy na stronach Challenger.com.pl ?

Tak, w tej sprawie prosimy kontaktować się z nami przez przez nasz formularz kontaktowy.

11. Czy możliwe jest zaoferowanie nagród dla zwycięzców wybranego rankingu?

Tak, w tej sprawie prosimy kontaktować się z nami przez nasz formularz kontaktowy. Proponujemy przeznaczyć pulę nagród na dwa wybrane (najpopularniejsze) rankingi lub na ranking wskazany przez Sponsora – tutaj kwestia jest jak najbardziej otwarta.

…to be continued… :)