Poinżej rozpiska grup na poczatek sezonu lato 2014 – grupy zostaną oficjalnie zatwierdzone 15 maja  - pierwsza runda potrwa 6 tygodni, czyli do końca czerwca 2014.

Grupy dobrane wg. NTRP nadawanego przez oponentów z uwzglednieniem aktywności w poprzednim sezonie – w przypadku takich samych wskaźników NTRP decydowała aktywność gracza i wyniki w poprzedniej edycji. Ttj. bardziej aktywni graczy są promowani do wyższych grup.

Ostatnia grupa jest nieco bardziej liczna – lepiej chyba stworzyć jedną większą grupę, niż 2 małe.

Zgodnie z regulaminem po każdej rundzie 2 piewrszych graczy z grup niższych awansuje w miejsce 2 ostatnich graczy z bezpośredniej grupy wyższej, w ten sposób powinniśmy utrzymać w miarę zrównoważony poziom w grupach, co pozytywnie wpływa na rywalizację i jakość rozgrywki :-)

Jeśli ktoś chciałby zrezygnować z rozgrywek lub uważa, że powinien być rozmieszczony w innej grupie , prośba o kontakt, będziemy się starać uwzglednić wszystkie głosym

Pozdrawiamy,

Zespół challengera

Errata: w związku z wyjazdem Damiana, do grupy A przechodzi MichalP , a do grupy B amichal 
Errata: mamy sporo chętnych, więc powstały 4 grupy – z tym, że w grupie D mamy jeszcze poczekalnię, w której umieściliśmy m.in. jeszcze niepotwierdzonych chętnych
 

grupa A

Damian Pek  
ADAM
Krzysztof Szyndler
Grzegorz.G
DarekS
jacek staszewski
Piotr Wozniacki
MichalP

 

grupa B

Wieslaw Pedrycz
artig
rolszewski
ljaworski
Pawlacz
Zdzisław
amichal

grupa C

Bratpic
Krzysztof
Wlodek
Zdon
Hryniu Andrew
Jędrzej Matla
wzapasnik

grupa D – poczekalnia
irena
JanW
koxbox1221

03.04.2014


Liga ACT Trójmiasto – nagrody w turnieju masters
Zapraszamy do udziału w Lidze ACT Trójmiasto – obecnie aktywne juz są dwie grupy A i B, jeżeli będzie odpowiednia ilość chętnych (minimum 6 graczy w grupie) – rozpoczniemy rozgrywki w grupie C i kolejnych..
Pod koniec sezonu zimowego planujemy rozgrywki masters wg punktu 21 naszego regulaminu. Po zakończeniu rozgrywek masters ruszy nowa edycja – letnia – wszyscy zapisani gracze zostaną ustawieni według zgłoszonego NTRP – czyli najlepsi nie będą musieli się piąć od ostatnich pozycji, tylko znajdą się w grupie z graczami o podobnym NTRP.
Uwaga: Dzięki sponsorom dla najlepszych w rozgrywkach masters proponujemy nagrody: I miejsce 600zł, II miejsce – 300zł, III miejsce 100zł.

Załoga Challengera

22.03.2013


Od dziś w Challengerze gracze mają możliwość komentowania zakończonych wyzwań i pojedynków. Zarówno sowich jak i wyzwań swoich kolegów.
Lista wszystkich rozegranych pojedynków jest dostępna na stronie http://challenger.com.pl/rozegrane/ lub na stronie głównej Challengera, w boksie „Ostatnio rozegrane spotkania”. Po kliknięciu w jeden z linków, przenosimy się do szczegółów pojedynku, który po uprzednim zalogowaniu możemy skomentować.

Życzymy owocnych i ciekawych dyskusji :)
Załoga Challengera

6.03.2013


W ramach wiosennych porządków postanowiliśmy przewietrzyć nasze rankingi z graczy, którzy najwyraźniej zapadli w głęboki sen zimowy ;)
Dlatego aby nie tworzyć w rankingach sztucznego tłoku i nie blokować graczom aktywnym dostępu do wyższych pozycji w rankingach wszyscy gracze, którzy przez ostatnie 60 dni nie byli w żaden sposób aktywni zostali odłączeni od swoich rankingów.
Oczywiście zachęcamy wszystkich „zaspanych” do ponownego włączenia się w rozgrywki i brania czynnego udziału w naszej zabawie,
Pozdrawiamy
Załoga Challengera

26.10.2012


Praca wre :)
Wczoraj wieczorem (25.10.2012) uruchomiliśmy w Challengerze bazę kortów tenisowych w Polsce. Baza jest bezpośrednio zintegrowana z mapami google i dla Waszej wygody prezentowane są korty z najbliższej okolicy.
Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam wybór najdogodniejszej lokalizacji przy organizowaniu meczu.
Obecnie lista kortów jest prezentowana na zakładce Rankingi – docelowo postaramy się podpiąć bazę kortów pod mechanizm rzucania wyzwania – jako sugestie wybory lokalizacji meczu.

Baza obecnie zawiera około 1000 wpisów – co wydaje się wystarczające na początek. Zachęcamy jednak wszystkich zainteresowanych do dorzucania własnych propozycji kortów do naszej bazy, najlepiej przez formularz kontaktowy.
Zgłaszanie kortów do bazy jest absolutnie bezpłatne, a korzystanie z niej dobrowolne i niezobowiązujące :)

I jak zawsze w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości czy też pytań związanych z nowymi lub istniejącymi funkcjonalnościami prośba o kontakt przez nasz formularz kontaktowy.

Życzymy miłej zabawy,
Załoga Challengera ;)

19.10.2012


W związku z tym, że challenger mocno się rozwija, postanowiliśmy informować Was o planowanych i wykonywanych pracach na naszej stronie. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do aktywnego zgłaszania nowych pomysłów, pytań czy usterek przez nasz formularz kontaktowy.

Dziś (19.10.2012) zostały wdrożone nowe funkcje dotyczące moderacji rankingiem, obecnie moderator rankingu:
– ma możliwość przyjmowania i rozpatrywania zażaleń i odwołań graczy, dotyczących konkretnych spotkań,
– posiada opcję zatwierdzenia i zmiany wyniku niezakończonego wyzwania w ramach swojego rankingu,
– zapraszania graczy do rankingu (a w przypadku rankingów prywatnych, bezpośredniego dodania gracza do rankingu),
– wykluczania graczy z rankingu,
– edycji opisu rankingu,
– zmiany typu rankingu na publiczny/prywatny,

W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości czy też pytań związanych z nowymi lub istniejącymi funkcjonalnościami prośba o kontakt przez nasz formularz kontaktowy.

Życzymy miłej zabawy,
Załoga Challengera ;)